Teraz jest 21 sty 2019, o 00:54

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 paź 2016, o 13:57 

Witam wszystkich,mam pytanie w którym momencie WinKFP pokazuje ile jeszcze można zrobić aktualizacji i ile można zrobić aktualizacji u mnie w Inpie pokazuje już 10 z czego sam zrobiłem 5 ale z tym samym nr.to chyba nie aktualizowałem bo mam cały czas ten sam soft numer.Czy to znaczy że robiłem beckupa.

PostNapisane: 30 lis 2018, o 19:16 

Pytanie mam , czym się różni i kiedy stosować choose ZUSB a kiedy updated ZUSB ?

PostNapisane: 30 lis 2018, o 20:04 

Samot69 napisał(a):
Witam wszystkich,mam pytanie w którym momencie WinKFP pokazuje ile jeszcze można zrobić aktualizacji i ile można zrobić aktualizacji u mnie w Inpie pokazuje już 10 z czego sam zrobiłem 5 ale z tym samym nr.to chyba nie aktualizowałem bo mam cały czas ten sam soft numer.Czy to znaczy że robiłem beckupa.

beckup to kopia zapasowa, w żaden sposób się to nie ima do sterowników w aucie, beckup możesz sobie zrobić np. ktagiem zrzucając cały wsad ze sterownika silnika na kompa.

Jeżeli robiłeś update, tym samym numerem to znaczy ze jest to najnowszy wsad z sp-datenu który masz wrzucony. Albo po prostu już nie ma update dla twojego sterownika albo za stara baz, wrzuć nr. którym masz zaprogramowany sterownik

Młody90 napisał(a):
Pytanie mam , czym się różni i kiedy stosować choose ZUSB a kiedy updated ZUSB ?

choose ZUSB - konkretny który chcesz wrzucić
updated ZUSB - najnowszy z bazy

PostNapisane: 30 lis 2018, o 22:38 

Ok ok . A zakładka "enter Vin" to zawsze wpisujemy Vin naszego auta aby przypisać go do samochodu ?

:drunk: :drunk: :drunk:

PostNapisane: 1 gru 2018, o 13:28 

Młody90 napisał(a):
Ok ok . A zakładka "enter Vin" to zawsze wpisujemy Vin naszego auta aby przypisać go do samochodu ?

Jeżeli go nie chcesz zmienić, to nie ruszasz tego. Nie we wszystkich modułach da sie zmienić vin...

PostNapisane: 1 gru 2018, o 13:55 

Blacharzy napisał(a):
Młody90 napisał(a):

Jeżeli go nie chcesz zmienić, to nie ruszasz tego. Nie we wszystkich modułach da sie zmienić vin...

Po widzisz.. przydatna informacja .

Nie używałem jeszcze Winkfp ( nie aktualizowalem nim jeszcze nic ) dlatego chcę cos popróbować na swojej e46

PostNapisane: 1 gru 2018, o 14:27 

a jaki silniczek?jeśli diesel to nie dotykaj :)

PostNapisane: 1 gru 2018, o 22:19 

Tak diesel . Wiem że dde 3.0 traktować disem do dde 4.0 później od dde 5.0 można już Winkfp ?tak jak wg.listy sterowników do wybrania .

Może jakieś ciekawe i pomocne wskazówki?
Chce popróbować na swoim aucie , na jakim sterowniku najlepiej ?

PostNapisane: 1 gru 2018, o 23:43 

dirty.73 napisał(a):
a jaki silniczek?jeśli diesel to nie dotykaj :)

Dirty nie stresuj kolegi :drunk: widać ze dużo chce wiedzieć niech i praktyki nabierze. Człowiek musi uczyć się na swoim

Młody90 napisał(a):
Tak diesel . Wiem że dde 3.0 traktować disem do dde 4.0 później od dde 5.0 można już Winkfp ?tak jak wg.listy sterowników do wybrania .

Może jakieś ciekawe i pomocne wskazówki?
Chce popróbować na swoim aucie , na jakim sterowniku najlepiej ?

Napisz jakie konkretnie masz auto, generalnie jak dla Mnie to dde jest jednym z łatwiej do podniesienia sterów w razie co, bdm/tricore i sterownik żyje. Jeżeli e46 i niżej to tam wiele do update nie będziesz miał :lol:
Wydaje mi się ze wiedzie która już Ci daliśmy na tym forum powinieneś sobie spokojnej poradzić :drunk:

Ostatnio edytowano 2 gru 2018, o 00:51 przez Blacharzy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 1 gru 2018, o 23:52 

hehe,no dis da rade dużo uratować :)
ale prawda,duży plus za zainteresowanie,masz skrzynię automat?od niej zacznij zabawę,trudno uwalić,a w ogóle jaki silnik?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]