Teraz jest 17 lip 2018, o 01:10

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 maja 2013, o 17:03 

Siemanko,

wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny. Na razie mamy taką sobie pogodę jesienną, aniżeli letnia, ale mam nadzieję, że do lipca nastąpi diametralna poprawa :).

Skoro wakacje, to jakie macie plany? Gdzie wyjeżdżacie?
My w związku z powiększeniem rodziny, jak na razie, nie planujemy zagranicznych wakacji, tylko we wrześniu wybieramy się nad polskie morze. Urlop mam również w lipcu, niestety na obecność męża nie mogę liczyć, stad moje pytanie, czy macie jakąś dobra, sprawdzoną miejscówkę, niedaleko, gdzie mogę wybrać się z rocznym dzieckiem?

Liczę na sprawdzone miejsca, okolice Dolnego Śląska, aby na weekend mógł do nas dojechać Marcin :)

Będę wdzięczna za każde info :)

PostNapisane: 29 maja 2013, o 21:30 

Jeśli chodzi o okolice to nic innego mi nie przychodzi do głowy jak tylko góry i podziwianie ich ;) albo strona czeska też fajnie i niskie ceny

PostNapisane: 29 maja 2013, o 22:08 

dokładnie,Karpacz,Szklarska,jest pięknie,i na Czechy można wyskoczyć,Harrachov....

PostNapisane: 29 maja 2013, o 22:29 

dirty.73 napisał(a):
dokładnie,Karpacz,Szklarska,jest pięknie,i na Czechy można wyskoczyć,Harrachov....

to wolałbym Czechy nieporównywalnie taniej niż Karpacz czy Szklarska

PostNapisane: 29 maja 2013, o 22:31 

My zastanawiamy sie nad camping italy, w cavallino. 1100km, ale praktycznie cala droga z wyjatkiem 45km autostrada..

Wyjazd okolo 2am zeby mala spala, i zajechac na rano. Domki na wielkim campingu, gdzie samochody sie nie kreca, baseny, rowniez i dla maluchow, 100m do plazy (zejscie prosto z campingu), co wieczor jakies animacje dla dzieci - iwec idealne miejsce zeby wyjechac z dzieckiem..

to sa plany, ale jak zawsze, zalezy od kapuchy i przede wszystkim od czasu.. ;)

PostNapisane: 29 maja 2013, o 23:54 

moj brat dopiero wrocil z kudowy... same plusy- bledne skalki, maly i wielki szczeliniec, czechy pod nosem i to wszystko za smieszne pieniadze :D mysle ze to bardziej ciekawa opcja weekendowa dla aktywnych :D

PostNapisane: 31 maja 2013, o 10:45 

Zagramniczymi mieliśmy się nie chwalić;p
w pobliżu,żeby było mało ludzi to Rudawy Janowickie?oprócz ludzi w legginsach na skałach spokój:)
A blisko Jeleniej,także w razie,gdyby tfu tfu lekarz był potrzebny dla Małej.
Ja jestem zajarany Berlinem,ale to raczej nie dla dziecka(?)domniemuje,bo nie mam),a autostradą 3 godziny,więc nizadługo.
Będę niedługo sprawdzał,jak wypoczywa sięw Dolinie Biebrzy to dam cynk

PostNapisane: 31 maja 2013, o 10:52 

Dzięki za wszelkie info :)

Kudowa, Polanica i te rejony to mamy zwiedzone po naście razy, wolałabym coś, gdzie jeszcze nie byłam. Choć z małym dzieckiem, sama, to nie wiem czy chcę ryzykować ;)

Woz'u opcja z campingiem bardzo fajna, ale jeszcze nie dla nas. Może jak nasza córa będzie w wieku Twojej Marysi, to wtedy pomyślimy :)

PostNapisane: 5 cze 2013, o 20:48 

Zapraszam na wakacje do norwegii :twisted: Ja spedze swoje w polskim domu jezdzac od warsztatu do warsztatu doprowadzajac moje malenstwo do perfekcji :P

PostNapisane: 16 cze 2013, o 22:33 

Jeżeli ktoś wybiera się lub bierze pod uwagę Włochy to polecam Bibione. Tanio i dobrze. Mam porównanie bo siostra najpierw była na kempingu (eurocamp) a rok poźniej wybrała się z nami (ja i moja żona) właśnie do Bibione. Wynajęty domek, teren zamknięty z parkingiem. Na dole salon z aneksem na górze 2 sypialnie i łazienka. Mały tarasik z grillem. Rok temu byłem ostatni tydfzień sierpnia za około 600euro domek za tydzień,ale 3 lata temu wybrałem pierwszy tydzień września cenowo chyba z 400euro, pogoda super i gdyby nie szkoła mojej Oliwci to wolałbym ten pierwszy tydzień września... był sezon na arbuzy... przepyszne za śmieszną kaskę...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]