Teraz jest 20 paź 2018, o 20:09

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 maja 2018, o 13:42 

Rozumiem że krzyczy o braku licencji. Większość wersji dostępnych w sieci utraciło tą licencję z końcem 2017 roku.Poszukam czy mam inną dla wersji 3.41 ,a jak nie to nowszą możemy zagwarantować i będzie git.

PostNapisane: 17 maja 2018, o 14:20 

cofanie daty (bez restartu kompa) nic nie dało - może gdyby cofnąć i wtedy zainstalować - tego nie próbowałem.

Krzyczy do mnie tak:
Obrazek

Obrazek

Aktualizacja:
Ta sama instalka w ten sam sposób (kolejność, crack itd.) instalowany ale na win 7 home a nie win 10 pro i poszło bez zająknięcia :-)

PostNapisane: 24 sie 2018, o 05:13 

Panowie ista d laczy się z autem automatycznie (Vin,model itd), ale brakuje mu funkcji serwisowych itp . Nic więcej nie jestem w stanie zrobić .
[*]
Co może być nie tak?

PostNapisane: 24 sie 2018, o 07:38 

Co masz w pliku SQLiteDBs? Odblokowałeś wszystko przed wypakowaniem? Uruchomiłeś reg fix?
:drunk:

PostNapisane: 24 sie 2018, o 08:56 

Dobre pytanie , napewno nic nie odblokowywalem tylko od razu "wypakuj" reg fix był uruchamiany .

EDIT:

tak wygląda folder SQLiteDbs

Obrazek

miałem tylko ENG rozpakowany , rozpakowałem teraz other .

PostNapisane: 25 sie 2018, o 18:01 

Prawdopodobnie przyczyną bylo nierozpakowany other.rar w SQLitedbs . Teraz mam wszystkie opcje .

Czas na test ista p

PostNapisane: 11 wrz 2018, o 13:46 

Zakupiłem BMW X3 F25, chciałbym móc je diagnozować ewentualnie w przyszłości wyłączyć AUTO-START stop etc. Doczytałem, że najlepszy do tego będzie kabel ENET (jest w rozsądnej cenie:)).

Poległem na pobieraniu ISTA, pomimo spędzeniu kilku godzin na studiowaniu aplikacji, wersji, konfiguracji nie wiem do końca którą wersję wybrać. Wyczytałem, iż w nowszych jest problem z Voltage Control w przypadku złącza ENET. Szczerze najbardziej byłbym zainteresowany wersją z maszyną Wirtualną, ale takiej nie udało mi się odnaleźć:(

Poratuje, ktoś jakimiś linkami do sprawdzonej wersji, która będzie działać z ENET? Instalował ktoś na Wirtualnej maszynie? Wszystkie instrukcje jakie widziałem, są dla starych wersji, mam wrażenie, że co chwilę coś się zmienia...

PostNapisane: 11 wrz 2018, o 20:49 

Witam! Najlepszym rozwiązaniem dla ISTA jest ICOM ,ale wiadomo że trochę kosztuje.Starsze wersje chodziły bezbłędnie z kablem Enet(mowa o seri F),a nowsze już nie. W Twoim wypadku jak nie chcesz inwestować w ICOM oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie Enet i starsza wersja ISTA(obsłuży bez problemu Twoje auto).Nie wiem tylko po co chcesz się pchać w WM jak programy bez problemu śmigają natywnie. Do tego jak jest mało miejsca na dysku C to wersję standalone można wypakować na innym dysku(przenośnym) a na kompie tylko dodatki typu jawa,vcredist, framework ,loader oraz Ediabas .To co piszesz że masz wrażenie ze co chwilę coś się zmienia, to nie jest wrażenie tylko prawda :lol: .Średnio raz w miesiącu wychodzi aktualizacja programu i często wymaga dodatkowych kombinacji. Żeby być na bieżąco trzeba poświecić dużo czasu.Dla naszych aut najnowsze wersje nie są potrzebne. Osobiście mam zawsze najnowszą, ale to tylko ze względu na takie,, hobby ".Podeślę Ci na PW linka do wersji która zawiera instrukcję instalacji i będzie działać z kablem Enet,a jak nie poradzisz z instalką to pomogę przez Teamviewer. Pozdrawiam :drunk:

PostNapisane: 11 wrz 2018, o 22:27 

Lady5 napisał(a):
W Twoim wypadku jak nie chcesz inwestować w ICOM oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie Enet i starsza wersja ISTA(obsłuży bez problemu Twoje auto).

Dzięki za konkret i linka do odpowiedniej wersji. :D

Lady5 napisał(a):

Nie wiem tylko po co chcesz się pchać w WM jak programy bez problemu śmigają natywnie.

Dla mnie to jest taki plus, że nie śmiecę sobie system aplikacjami których na co dzień nie potrzebuję. Dodatkowo w przypadku zmiany systemu/komputera WM mi działa i nie muszę od nowa przechodzić procesu. W przypadku ISTA i ENET to jakiś problem?

Lady5 napisał(a):

Do tego jak jest mało miejsca na dysku C to wersję standalone można wypakować na innym dysku(przenośnym) a na kompie tylko dodatki typu jawa,vcredist, framework ,loader oraz Ediabas .

To co dostałem na PW to wersja standalone? Mam dysk SSD niezaduży także taka wersja lub VMV była by idealna.

Lady5 napisał(a):

Średnio raz w miesiącu wychodzi aktualizacja programu i często wymaga dodatkowych kombinacji. Żeby być na bieżąco trzeba poświecić dużo czasu.Dla naszych aut najnowsze wersje nie są potrzebne.

Dokładnie, nie potrzebuje najnowszej wersji, plan mam taki, że zainstaluje wersję i będę jej używał sporadycznie przez najbliższe kilka lat.

Lady5 napisał(a):

Podeślę Ci na PW linka do wersji która zawiera instrukcję instalacji i będzie działać z kablem Enet,a jak nie poradzisz z instalką to pomogę przez Teamviewer.

Dzięki! :D

PostNapisane: 27 wrz 2018, o 21:58 

Panowie jaka ista aktualnie najlepsza do pobrania jest? :) bo widzę są rózne

ISTA+ 4.09.13 PL

Rheingold 3.51.13

którą warto wybrac?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]