Teraz jest 25 maja 2018, o 10:08

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sie 2014, o 23:38 

Ostatnio sporo jeżdżę po rajdach a tu cisza :D
Ktoś się wybiera na tegoroczny rajd Wisły? Ja jadę na pewno na 2 dni, rozważam jechać już w piątek, ale trochę rozrzucone są oesy i wtedy kwatery 2 trzeba rezerwować i wtedy będą już 3 dni :)

Ostatnio byłem też na wyścigach górskich w Siennej. Bardzo przyjemne, fajne auta, ludzie jeszcze lepsi. Można było śmiało porozmawiać z kierowcami i mechanikami na parkach.

No i jakoś tak przypadkiem wyszło, że jesteśmy już stałymi kibicami Virnika i S. Rusina :D

PostNapisane: 31 sie 2014, o 10:35 

Wisła jakoś specjalnie się nie zapowiada , chociaż może będzie fajnie ... najlepszy rajd pod względem ekip / oprawy to jak do tej pory Rzeszowski klimat jest mega :)

Sienna akurat pechowo wypadła jak byłem na urlopie a wyszło konkret swoją droga pzmotowcy zaszaleli jak puścili auta bez klatek , coś jakby drgnęło w betonie :drunk:

We wrześniu leci duża wersja Rally Masters w sobótce i zapowiada się całkiem fajnie jeśli chodzi o obsadę :drunk:

BTW o co chodzi ze Sławkiem i Rusinem ? markerem im beemki podpisałeś dziadkowozy.com ? :drunk:

PostNapisane: 31 sie 2014, o 14:26 

Teraz jeździmy na co się da. Na rzeszowskim nie byliśmy, ale będziemy :D
W przyszłym roku planujemy jechać też na rajd polski bo akurat na urlopie byliśmy w tym roku.
Sienna była super. Żałuj :lol:
W sobótce znowu będzie na zamkniętym torze? Czy już normalnie?
Ze Sławkiem i Szymonem to długa historia :lol: M.in. Szymonowi i Kasi na karkonoskim rozłożyliśmy się pod autem i koczowaliśmy jak czekał na start :lol:

PostNapisane: 31 sie 2014, o 16:05 

Sienna mi się zgrała z urlopem więc lipa a po fotach impreza mega wyszła :drunk:

RM będzie już ten w wersji rajdowej a nie sam KJS jak ostatnio , tzn KJS też ma lecieć po skróconych odcinkach jak będzie z takim rozmachem jak rok temu + frekwencja dopisze to szykuje się na prawdę gruba impreza rzut kamieniem od wrocka :drunk:

I co Kaśka nie podyktowała przed rozjechaniem leżącego ? :lol: :drunk:

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]