Teraz jest 15 lis 2018, o 15:19

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2013, o 22:08 

A ja myslalem ze juz wybrany zostal DD w Namyslowie?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Tytuł: Re: Dom Dziecka
PostNapisane: 3 paź 2013, o 22:13 

Żadna decyzja nie została jeszcze podjęta ... najbardziej zależy nam na tym , żeby pieniądze bezpośrednio przekazywać na konto Domu Dziecka ... żeby nikt z nas nie zbierał tych pieniędzy , dzięki czemu na wstępie utniemy wszelkie domysły , że ktoś przetrzymuje kasę , zarabia na odsetkach itd itp.

Namysłowa nie skreślamy więc luzik :drunk:

PostNapisane: 3 paź 2013, o 22:28 

Jabol napisał(a):

Z tego co mi wiadomo to każdy może coś zaproponować.

PostNapisane: 4 paź 2013, o 09:54 

Jeżeli chodzi o Namysłów to fajne byłoby tylko to ze oprócz ze tak powiem wirtualnej pomocy to moglibyśmy się spotkać z dzieciakami w jakimś ciepłym miesiącu i spędzić z nimi trochę czasu. ..

Co do konta bezpośredniego to jest jeszcze taka opcja że podajemy konto starostwa,ale wtedy ważne jest żeby w tytule pisać że kasa na DD Namysłów bo tylko to zagwarantuje że pieniądze trafia właśnie do nich.

PostNapisane: 4 paź 2013, o 16:20 

Jabol napisał(a):

to jest temat z propozycjami,po to jest,żeby każdy mógł coś zaproponować,na razie Jaro zaproponował Namysłów,a Domin Sosnowiec,
(no ale tu malo info na razie)
o wyborze zadecydujemy później,na spokojnie

PostNapisane: 6 paź 2013, o 23:27 

To może i ja podrzucę swoją "ofertę" ;) Nie wiem czy taka opcja pomocy wchodzi w grę, jeżeli nie- okej :)

Nie jest to DD, ale osoba prywatna, a dokładniej dziecko-mojej kuzynki syn.Na poparcie wiarygodności podaję namiary na historie jego choroby

Tutaj informacja o nim http://dzieciom.pl/podopieczni/8252

tutaj strona na fb mojej kuzynki https://www.facebook.com/b.klodzinska?fref=ts.

Aby Oliwier mógł chodzić na początku przyszłego roku zaplanowana jest operacja podcięcia ścięgien co oczywiście wiąże się z kosztami ok 10 000 zł. Część kasy Basia dostaje od fundacji, ale wiadomo jak to jest z fundacjami....

Jeżeli będzie zainteresowani wsparciem Oliwiera, wtedy dowiem się więcej. Oczywiście spotkać się z nim również możemy, to bardzo radosny,mądry chłopiec.

PostNapisane: 21 gru 2013, o 12:40 

słuchajcie,jak widać zapadła cisza w temacie,no święta i takie tam,wiadomo,ale nie jest tak ,że nic sie nie myśli w temacie
propozycja jest taka(pomysł Pauli jest wg mnie świetny)
robimy pojedyńcze akcje-wiadomo,że jest nas mało i nie oszukujmy się,nasze możliwości finansowe,nie będą wielkie,więc decydujemy się pomóc jednej osobie,w naszym kochanym kraju takich osób jest bardzo wiele,i tu może być problem,bo każdy pewnie zna jakąś osobę,która powinna otrzymać pomoc,wszystkim nie damy rady,ale np czterem osobom w roku jakoś uzbieramy co nieco,
np zbieramy kase przez 2,5 miesiąca,i w zależności od tego,jakiej pomocy dana osoba potrzebuje-wpłacamy co mamy na jej konto-albo coś kupujemy sami i przekazujemy jej,
potem zbiórka dla następnej,potrzebującej osoby
uważam,że jednej osobie ,która potrzebuje pomocy,bardziej pomożemy nawet najmniejszą kwotą,niż kilkoma reklamówkami cukierków czy zabawek dla DD(chociaż to też szczytna inicjatywa)
teraz kwestia wyboru osób,dla których będziemy zbierać,
każdy będzie mógł zgłosić taką osobę,a jak ją wybierzemy,jeśli będzie kilka zgłoszeń?
głosowanie?ktoś zadecyduje?nie wiem...po to jest temat,żeby każdy się wypowiadał
pisaćpisaćpisać,jak to widzicie....

PostNapisane: 21 gru 2013, o 12:55 

W sumie czemu nie ... może rzeczywiście trzeba pójść w takim kierunku i pomóc komuś kto faktycznie ma mega lipę w życiu ... jestem ZA ;)

PostNapisane: 21 gru 2013, o 14:52 

Ja chętnie dorzucę się do tego szczytnego celu tylko podajcie numer konta itp jak wszystko będzie uzgodnione

PostNapisane: 21 gru 2013, o 19:14 

Super pomysł!To teraz tylko zorganizować nr.konta i dograć szczegóły.Zapewniam ze chętnie dorzucę się.Moim zdaniem to przy kilku zgłoszeniach pomocy należy udzielić osobie która najszybciej jej potrzebuje .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]